Терасна дошка LUNAWOOD

Компанія Lunawood виготовляє високоякісну терасну дошку, яка користується популярністю завдяки своїй стабільності, довговічністі та поліпшеним ізоляційним властивостям - теплопровідність термодеревини знижується, по ній можливо з комфортом ходити босоніж. Терасна дошка Lunawood не містить смоли і токсичних матеріалів, вона легка за вагою і проста в установці. Компанія розробила власну систему прихованих кріплень PROFIX, яка забезпечує швидкість збірки настилів і відмінний зовнішній вигляд без видимих ​​кріплень. Це відмінний вибір для тих, хто шукає екологічний і красивий спосіб встановити дерев'яне покриття.

Краса і довговічність

Ми пропонуємо терасні дошки покриті маслом, а також без покриття. На наших виробничих базах ми покриваємо вироби в два шари під контролем наших фахівців, забезпечуючи рівномірне нанесення і стійкий колір. Після цього виріб повністю готовий до встановлення і не вимагає додаткового покриття маслом для збереження початкового кольору.

Крім того, в нашому асортименті представлені широкі терасні дошки, виготовлені з використанням технології склеювання. Ми можемо запропонувати склеєну терасну дошку з живими сучками шириною 210 мм з прихованою фіксацією PROFIX. Цей продукт відрізняється винятковою стійкістю до деформації.

BRE [скорочена назва організації Building Research Establishment Limited] - британська незалежна науково-дослідна організація, яка спеціалізується на консультуванні, проведенні випробувань і навчанні фахівців у сфері будівництва і виступає в якості експерта у всіх аспектах урбанізованого середовища та пов'язаних з нею галузей.

Згідно з висновком BRE, очікуваний термін придатності продукції LunaThermo-D, використовуваної для зовнішнього облицювання і обробки, становить 30 років, у випадках, якщо при установці і використанні дотримувалися всі рекомендації виробника.

Встановлення терасної дошки

При укладанні настилу завжди рекомендується залишати під ним простір для забезпечення циркуляції повітря. Зазор між дошками повинен бути мінімум 6 мм для кращої вентиляції і виходу дощової води. Зазор примикання зі стіною завжди повинен бути мінімум 6 мм, а зазор між двома кінцями дощок повинен становити 1-2 мм, щоб залишилося місце для можливої ​​усадки або руху дошки.

Обробка поверхні

Для збереження кольору поверхні рекомендується обробити дошки маслом до або відразу після установки. Для обробки підійдуть тоновані або пігментовані масла для деревини із захистом від ультрафіолетового випромінювання. Досить нанести тонкий шар, а надлишки слід видаляти. При обробці поверхні виконувати інструкції виробника захисного покриття.

При необхідності (в силу клімату, інтенсивності використання і сили впливу ультрафіолетового випромінювання) обробку поверхні можна повторити. Для пофарбованої необробленої деревини інтервал між фарбуваннями зазвичай становить 3 роки. Для термодеревини Lunawood інтервал значно довший і може в 3 рази перевищувати норму для звичайної деревини. При використанні більш стійких матеріалів можна істотно заощадити, тому що в довгостроковій перспективі ви будете рідше обробляти поверхню.

Використання термодревесини LUNAWOOD без обробки поверхні

Lunawood рекомендує завжди проводити обробку термодеревини, якщо в процесі експлуатації вона буде схильна до погодних змін. На поверхні всіх дерев'яних матеріалів з часом з'являються дрібні тріщини і сколи, і, хоча термодеревина набагато менш схильна до деформації, такий ризик існує і обробка поверхні допомагає додатково захистити матеріал.

Якщо термодеревина використовується без просочення маслами або вона була покрита непігментованим маслом, то коричневий колір поверхні з часом буде поступово переходити в сірий під впливом УФ-випромінювання. Термодеревина сірого кольору настільки ж красиво виглядає, при вицвітанні матеріал не втрачає своїх властивостей, залишаючись настільки ж стабільним і довговічним.

Необхідно пам'ятати, що якщо термодеревина використовується в якості підлогового покриття, то вона більше схильна до зносу поверхні і прямого впливу дощу і сонця, тому необхідно обробляти поверхню для забезпечення тривалого терміну служби настилу - найкраще покриття захищає спеціальне масло для дерева. Подальша обробка допомагає захистити матеріал від бруду, що полегшує чистку.

Якщо ви вирішили не обробляти поверхню і колір деревини став змінюватися на сірий, ви можете відновити коричневий колір за допомогою спеціальних миючих засобів, після чого поверхню можна обробити маслом коричневого кольору.

Міцність на вигин

Міцність на вигин при термічній обробці класу LunaThermo-D знижується. Ми не рекомендуємо використовувати продукцію Lunawood в конструкціях, де термодеревина знаходиться під впливом навантаження без додаткової опори. У кожному конкретному випадку необхідно виконати розрахунки на міцність конструкції.

×
Заказать обратный звонок