Про компанію

Компанія ТОВ Термо-кон (thermocon) постачає матеріали та надає послуги з влаштування терас, фасадів будівель, виготовлення парканів та огорож, пергол.

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором фінського виробника Oy Lunawood Ltd на території України.
Oy Lunawood Ltd є інноваційним першопрохідцем в термічній модифікації деревини, і вважається світовим лідером на ринку термодеревини. Статус компанії оснований на високій якості продукції, що виробляється, високому рівні сервісу і творчих співробітників. Стратегія Lunawood спрямована на зростання і розвиток. Компанія має 90 співробітників, які працюють на заводах в містах Іісалмі, Каскінене і Йоенсуу, в головному офісі в місті Лахті, а також на основних експортних ринках. Річний обсяг виробництва компанії складає 150 000 м3, де велика частина обсягу експортується.

Інноваційна політика та стабільність грають основною роль в стратегії Lunawood. При виробництві натуральних продуктів з термодеревини, використовується сировина тільки з відновлюваних і сертифікованих скандинавських лісів. Наша головна мета - відновити зв'язок між людиною і природою в міських умовах.

Lunacomp - є дочірньою компанією, що належить Lunawood, яка була заснована в 2010 році. Lunacomp виробляє високоякісний запатентований термодеревинний пластиковий композит (TWPC) для терас і садового будівництва.
 
Наші матеріали придатні для вторинної переробки і нетоксичні. Високоякісні пластмасові полімери і волокна термодеревини є основною сировиною для виробництва термодеревинного композиту. Luna TWPC Deck - це настил, який не потребує особливого догляду, з унікальною міцністю і стабільністю.

ЗАВОДИ LUNAWOOD
Сучасні і ефективні потужності по виробництву термодеревини і професійний персонал, є найбільш ключовими елементами в забезпеченні виробництва стабільної якості нашої продукції. Lunawood має три сучасних виробничих підприємства і широку мережу професійних субпідрядників в Фінляндії. Наші власні заводи розташовані в Каскінене, Айсалмі і Йоенсуу. Всі наші заводи відповідають останнім виробничим стандартам і мають сертифікати KOMO і PEFC ™.

Якість і навколишнє середовище
Компанія Lunawood встановлює високі вимоги до якості своєї продукції, так як несе відповідальність за турботу про навколишнє середовище. Контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва, від закупівлі сировини, аж до кінцевого споживача. У процесі виробництва наших продуктів не використовуються хімічні речовини, що гарантує гарну основу для екологічної стійкості. Технологія термообробки укладає в собі процес правильного використання тепла і пара, що перетворює деревину в екологічний, стабільний будівельний матеріал - термодеревину Lunawood. Після закінчення терміну використання термодеревина, будучи чистим натуральним продуктом, може бути спалена або перероблена.

Для нас важливі екологічні проблеми, і ми пишаємося тим, що наші продукти мають скандинавське Екомаркування "Північний лебідь". Lunawood - це екологічний матеріал для оздоблення інтер'єрів та екстер'єрів. Він не містить важких металів і пестицидів і не стане небезпечними відходами в кінці терміну використання.

Контроль якості починається в лісі. При виробництві використовується тільки сертифікована сировина, що означає, що воно оцінюється і контролюється незалежною третьою стороною. В знак визнання зразкового управління ланцюжком поставок компанія Inspecta Oy нагородила Oy Lunawood Ltd сертифікатом. На підставі цього сертифіката Рада по Лісовій Сертифікації Фінляндії надав нам право використовувати знак PEFC.

Міжнародна асоціація виробників термодеревини контролює якість продукції своїх підприємств-членів. Цей нагляд проводиться організацією Finotrol Oy, як незалежною третьою стороною. Finotrol Oy вручає сертифікат компаніям, таким, що відповідає вимогам якості, на підставі яких Міжнародна асоціація виробників термодеревини надає компаніям право використовувати сертифікаційний знак TMT.

Довговічність є частиною якості. Міжнародний сертифікат KOMO, що присуджується і контрольований SKH в Нідерландах, є ще одним доказом нашого досвіду. Сертифікат KOMO підтверджує, що матеріали класу Lunawood Thermo-D відповідають вимогам, що пред'являються до їх біологічної стійкості і виробництва.

Всі наші продукти зроблені в Фінляндії. В якості гарантії їх внутрішнього походження їм було надано право використовувати емблему фінського ключа.

Продукти зовнішнього облицювання Lunawood також мають маркування СЕ, що гарантує їх ефективність.

Управління за якістю Oy Lunawood Ltd частково відповідає стандарту ISO 9001 і включено в нашу систему контролю якості. Внутрішній контроль якості компанії спрямований на моніторинг і розвиток якості продукції і виробництва. Ми намагаємося встановити наші вимоги до якості на такому високому рівні, щоб ми могли пишатися тим, що робимо.

Тісна співпраця з клієнтами та партнерами є невід'ємною частиною контролю нашої ланцюжка якості. Грунтуючись на їх відгуках, пропозиціях і ідеях, ми можемо розвивати нашу діяльність, щоб підвищити задоволеність клієнтів і якість нашої продукції.

×
Заказать обратный звонок