Паркани та огорожі з термодеревини

Паркан з дерева для заміського будинку або дачі гарно поєднується з будь-яким ландшафтом і дизайном самого будинку та дозволяє Вам відчути гармонію з природою і викликає позитивні емоції. Використовуючи дерево в будівництві парканів, Ви можете втілювати самі нестандартні дизайнерські і архітектурні рішення, зробити паркан для дачі чи заміського будинку у різній кольоровій палітрі та формі.

T-Ash 1

T-Ash 2

T-Ash 3

Наша компанія виготовляє паркани з термодеревини та інших матеріалів. Паркани з термодеревини або покриваються маслом або не покриваються зовсім. У випадку з термодеревиною обробка маслом потрібна виключно для збереження кольору, в іншому випадку дія ультрафіолету призведе до поступового вигорання матеріалу - він стане з часом сірим, як будь-яка деревина під дією сонця. Якщо це трапилося, достатньо просто взяти масло з будь-яким кольоровим пігментом, покрити дерево і воно отримає свій початковий вигляд. Дерев'яні паркани дуже гарно поєднуються з будь-якими видами стовпців - метал, камінь, пластик, ДПК і т.д. Будівництво надійного паркану "на віки" включає в себе - розмітку ділянки, виготовлення якісного армованого фундаменту (з бетонними чи металічними стовпцями), монтаж вертикальних чи горизонтальних поперечин, в залежності від бажаного напрямку дошки на паркані, а також виготовлення та монтаж самого оздоблювального матеріалу, тобто дошки, фінішну покраску паркану. Монтаж парканів з дерева в наш час можна проводити в будь-яку пору року, так як сучасні технології в будівництві дозволяють виконувати бетонні роботи і при температурі нижче нуля. Для кріплення окремих елементів паркану ми використовуємо тільки високоякісне кріплення з нержавіючої сталі, яке напряму пов'язане із збільшенням строку служби наших виробів.

Паркани з термососни

T-Pine 1

T-Pine 2

T-Pine 3

T-Pine 4

T-Pine 5

T-Pine 6

T-Pine 7

T-Pine 8

T-Pine 9

Не дивлячись на великий вибір серед варіантів виконання парканів, більшість людей віддають перевагу дереву, тому послуги по виготовленню дерев'яних парканів є дуже затребуваними.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг по виготовленню парканів, починаючи від проектування і закінчуючи виготовленням "під ключ" з подальшим обслуговуванням. Наші фахівці мають величезний досвід в реалізації самих непростих рішень і із задоволенням поділяться цим з Вами, реалізуючи Ваш проект.

×
Заказать обратный звонок