LUNAWOOD THERMOWOOD PLASTIC COMPOSITE (TWPC) 

Завдяки своїй унікальній структурі, термодеревний пластиковий композит LUNAWOOD є одним з найстабільніших композитних матеріалів на ринку. Він витримує зміни температури краще, ніж будь-який інший композитний матеріал. Матеріал набуває високу міцність, за рахунок використання високоякісного термодеревного волокна в процесі виготовлення. Продукт містить в два рази більше цього волокна, в порівнянні зі звичайним ДПК.

Композит Lunawood містіть 65% термодеревини та 20% високоякісного переробленого поліпропіленового пластику CIRCO®. Високий вміст термодеревини і поліпшені теплоізоляційні властивості продукту гарантують, що він збереже свою форму і розмір протягом десятиліть. Сировина для композиту є побічним продуктом процесів виробництва основної продукції з термодеревини в компанії. ТДПК є екологічно чистим продуктом, виготовленим з місцевих матеріалів.

LUNAWOOD ТДПК ідеальний вибір:

  • Чудова стабільність
  • Стійкість до гниття деревини - продукт не містить смоли або інших речовин, здатних живити грибок
  • Екологічно чистий склад з 65% термодеревини і 20% поліпропілену CIRCO®
  • Безпека - в продукті немає токсичних хімікатів
  • Елегантність і сучасний дизайн, з прихованою системою кріплення, яка забезпечує легкий і швидкий монтаж

LUNAWOOD

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕРМОДЕРЕВИНУ - термодеревина виробляється шляхом нагрівання до високих температур в природному процесі, який включає тільки тепло і пар. Наш запатентований процес термообробки призводить до змін основних властивостей деревини, перетворюючи її в винятково стабільний і довговічний матеріал.

CIRCO® ЯК СИРОВИНА

CIRCO® є економічно ефективною промисловою сировиною для заміни первинної пластикової сировини. Обираючи перероблений пластик, ми можемо зменшити наш вуглецевий слід і навантаження на навколишнє середовище. Це нове покоління оновленого пластика виробляється на новому і сучасному заводі з переробки відходів Fortum, який ефективно відокремлює і очищає матеріали, що поставляються для переробки, і в той же час безпечний для навколишнього середовища.

Наш термодеревинний пластиковий композит має широкий спектр застосування, а також підходить для будь-яких кліматичних умов. Дошки мають одну сторону з полірованою поверхнею, а інша поверхня має бороздки. Обидві сторони можуть бути використані в якості поверхні настилу.

Застосування ТДПК:

  • Терасний настил для житлових, громадських будівель, СПА, басейнів
  • Балкони
  • Причали
  • Сходи
  • Паркани та інші ландшафтні споруди

Рекомендації по обслуговуванню

Термодеревинний пластиковий композит Lunawood простий в догляді і не вимагає додаткової обробки поверхні. Поверхня дошки і зазори між дошками необхідно регулярно чистити і мити, оскільки продукт не є повністю водовідштовхувальним. Будь-які плями, наприклад плями від їжі і жиру повинні бути негайно вилучені, щоб запобігти знебарвленню деревини. Подібно твердій деревині, термодревесний пластиковий композит схильний до дряпання, тому ніжки будь-яких меблів, розміщених на ньому, повинні бути споряджені прокладками. Необхідно також дотримуватися обережності під час будівництва, щоб уникнути небажаних пошкоджень.

Вплив ультрафіолетового випромінювання на ТДПК

Колір настилів Luna TWPC перестає змінюватися протягом 6-12 тижнів після установки, а остаточний колір залежить від кількості ультрафіолетового випромінювання. Через особливості термодеревини, новий настил срібного кольору має невеликий коричневий відтінок, але колір стає сірим після впливу сонячного світла. Кольори можуть трохи відрізнятися від показаних на малюнку: новий продукт зліва, продукт через шість тижнів після установки справа.

×
Заказать обратный звонок