Фасадна дошка з термососни LUNAWOOD

Термодеревина це відмінний вибір для зовнішньої обробки фасадів. Технологія виробництва термодеревини дозволяє використовувати скандинавську деревину з хвойних порід дерева для будівництва в країнах з жарким або вологим кліматом. Крім того, вся наша продукція для зовнішнього використання має знак відповідності європейським стандартам CE.

Термін служби фасадної дошки LunaThermo-D становить 30 років. Цей факт залежить від ряду моментів, таких як: правильний і якісний монтаж і як довго, в процесі експлуатації, термодеревина була схильна до впливу погодних умов, значення мають місце розташування і дизайн конструкції. Якщо панелі LunaThermo-D покрити маслом, термін їх служби зростає до 60 років, за умови, що за покриттям будуть доглядати відповідно до рекомендацій виробника.

Покриття

Через дії високої температури з деревини видаляється смола, що покращує зовнішній вигляд матеріалу, як покритого маслом, так і без покриття. Колір деревини залежить від того, при якій температурі і як довго деревина піддавалася термічній обробці, при цьому, чим вище була температура, тим темніше стає деревина. Крім того варіація кольору у всіх хвойних порід залежить від щільності деревини. Якщо в процесі служби панелі LunaThermo-D не покривати маслом і облицювальний матеріал піддається впливу УФ-випромінювання, деревина придбає красивий сріблясто сірий відтінок.

BRE [скорочена назва організації Building Research Establishment Limited] - британська незалежна науково-дослідна організація, яка спеціалізується на консультуванні, проведенні випробувань і навчанні фахівців у сфері будівництва і виступає в якості експерта у всіх аспектах урбанізованого середовища та пов'язаних з нею галузей.

Згідно з висновком BRE, очікуваний термін служби продукції LunaThermo-D, використовуваної для зовнішнього облицювання і обробки, становить 30 років, у випадках, якщо при установці і використанні дотримувалися всі рекомендації виробника.

Монтаж фасадної дошки

Необхідно залишити простір для вентиляції (мінімум 40 мм) позаду облицювальних дошок. Зверніть увагу, що між землею і нижнім краєм облицювальної дошки має залишатися мінімум 30 см. При монтажі можна використовувати гвинти або цвяхи з нержавіючої сталі.

Обробка поверхні

Для збереження кольору поверхні рекомендується обробити дошки маслом до або відразу після установки. Для обробки підійдуть тоновані або пігментовані масла для деревини із захистом від ультрафіолетового випромінювання. Досить нанести тонкий шар, а надлишки слід видаляти. При обробці поверхні виконувати інструкції виробника захисного покриття.

При необхідності (в силу клімату, інтенсивності використання і сили впливу ультрафіолетового випромінювання) обробку поверхні можна повторити. Для пофарбованої необробленої деревини інтервал між фарбуваннями зазвичай становить 3 роки. Для термодревесини Lunawood інтервал значно довший і може в 3 рази перевищувати норму для звичайної деревини. При використанні більш стійких матеріалів можна істотно заощадити, тому що в довгостроковій перспективі ви будете рідше обробляти поверхню.

Використання термодеревини LUNAWOOD без обробки поверхні

Lunawood рекомендує завжди проводити обробку термодеревини, якщо в процесі служби вона буде схильна до погодних змін. На поверхні всіх дерев'яних матеріалів з часом з'являються дрібні тріщини і сколи, і, хоча термодеревина набагато менш схильна до деформації, такий ризик існує і обробка поверхні допомагає додатково захистити матеріал.

Якщо термодеревина використовується без просочення маслами або вона була покрита непігментованим маслом, то коричневий колір поверхні з часом буде поступово переходити в сірий під впливом УФ-випромінювання. Термодеревина сірого кольору настільки ж красиво виглядає, при вицвітання матеріал не втрачає своїх властивостей, залишаючись настільки ж стабільним і довговічним.

Якщо ви вирішили не обробляти поверхню і колір деревини став змінюватися на сірий, ви можете відновити коричневий колір за допомогою спеціальних миючих засобів, після чого поверхню можна обробити маслом коричневого кольору.

Міцність на вигин

Міцність на вигин при термічній обробці класу LunaThermo-D знижується. Ми не рекомендуємо використовувати продукцію Lunawood в конструкціях, де термодеревина знаходиться під впливом навантаження без додаткової опори. У кожному конкретному випадку необхідно виконати розрахунки на міцність конструкції.

×
Заказать обратный звонок