Термодерево

Стійка деревина з північних лісів

Продукція Lunawood піддається термічній модифікації за використанням лише природних методів - тепла та пари. Теплова модифікація значно покращує властивості деревини по всій деревині, тим самим розширюючи спектр застосувань, в яких можна використовувати деревину. Lunawood Thermowood найбільш відомий своєю стабільністю розмірів, довговічністю та стійкою природою. Він не вимагає покриття поверхні навіть у найскладніших кліматичних умовах, що робить його екологічним вибором протягом усього життєвого циклу.Властивості термодерева

Стійкість до змін розмірів

Значно покращена стабільність розмірів термодерева. Термососна Lunawood зберігає свою первісну форму краще, ніж необроблена деревина

Низькі експлуатаційні витрат

Термососна Lunawood не вимагає поверхневої обробки в будь-якому кліматі. Якщо не обробляти його, з часом на ньому з'явиться гарний сріблястий відтінок.

Для будь-якого клімату

Доведена ефективність термодерева навіть в найскладніших кліматичних умовах. Не реагує на зміни вологості.

Здоров'я

Термодерево Lunawood на декоративних поверхнях підвищує комфорт і поліпшує самопочуття. Фізіологічні та психологічні ефекти термодеревини на людину є незаперечними.

Сертифікована якість

Патентований нетоксичний метод виробництва ThermoWood®. Постійний контроль якості, що перевіряється незалежною організацією, для забезпечення тривалого життєвого циклу.

Приємні відчуття

Задоволення для всіх почуттів: відчуття, зовнішній вигляд і аромат вишукані та при цьому природні.

Стійкість у всьому

Сертифікована скандинавська сировина з навколишніх лісів. Lunawood виступає як сховище вуглецю і повністю піддається переробці.

Чистий і натуральний матеріал

Дійсно природний продукт без хімічних речовин. Відсутність шкідливих виділень в повітря або викидів смоли, навіть за високих температур.

Скандинавський

Створено та виготовлено в Фінляндії. Північний підхід розповсюджується на архітектуру та спосіб ведення бізнесу.Постачання зі стійких північних лісів

Ми використовуємо лише дерево з сертифікатом PEFC у виробництві термодерева, яке відбирається відповідно до наших конкретних і строгих вимог. Висока і стабільна якість нашої продукції забезпечується логістичним ланцюгом, який ретельно управляється від лісу до кінцевого продукту.

Разом з нашими постачальниками ми обираємо і використовуємо лише найкраще дерево для нашого виробництва з точки зору типу та якості. Використовуючи Lunawood, ви завжди можете бути впевнені, що сировина з поновлюваних і добре керованих північних лісівКорисна інформація про Lunawood Thermowood


Клас обробки термодерева

LunaThermo-D, де D означає довговічність, має темніший коричневий відтінок. Його довговічність і стійкість суттєво покращені. LunaThermo-D піддається термічній модифікації при 212ºC і підходить для внутрішнього та зовнішнього застосування без необхідності хімічної обробки консервантами. LunaThermo-D також підходить для вологих приміщень, таких як спа і сауна.

Розміри

Розміри обробленої продукції Lunawood Thermowood мають товщину 19, 26, 32 і 42 мм та ширину 92, 117, 140, 165 і 185 мм. Мінімальна товщина фасадних профілів - 19 мм. В профілях настилу мінімальна товщина - 26 мм. Деревина Lunawood Thermo доступна стандартно товщиною 25, 32, 38, 50 мм. Стандартна ширина 100, 125, 150, 175, 200 мм.

Стабільність розмірів

Знижений рівномірний вміст вологості у термодеревині Lunawood Thermowood робить її габаритно стійким, і матеріал зберігає свою форму набагато краще, ніж необроблена деревина. Видатна стабільність розмірів дозволяє успішно використовувати Lunawood в будь-якому кліматі, навіть у спекотних і вологих погодних умовах, як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі.

Клас використання

Термосона LunaThermo-D підходить для застосування класу 3 (BS EN 335), "ситуації, в яких деревину встановлено над землею і вона піддається впливу погодних умов (особливо дощу)". Підходить для використання в якості облицювання фасадів, дощового якрану, настилу та іншого зовнішнього застосування. Не рекомендується використовувати Lunawood у прямому контакті з землею.

Довговічність

Термодерево LunaThermo-D класифікується як клас довговічності 2 (BS EN 350) "довговічний" і має схвалення British Research Establishment (BRE), в якій зазначається очікуваний строк служби 30 років при використанні в якості облицбвання та настилу. Довговічність і колір зберігаються по всьому виробу.

Резистентність до термітів

Lunawood не стійкий до термітів. Lunawood можна обробляти спеціальними хімічними засобами.

Втрата кольору

Термодерево LunaThermo-D не втрачає колір. Незначне виділення кольорового пігменту можливе під час перших дощів і у вологих приміщеннях, таких як сауна та спа.

Рейтинг пожежостійкості

Lunawood має рейтинг D-s2,d0 який означає, що він такий же, як і будь-який натуральний ліс. До Lunawood застосовуються стандартні протипожежні процедури так само, як до немодифікованої деревини.

Lunawood постачає продукцію «шпунт-паз» захищену від вогню за класом (EN3501) Euroclass B-s1,d0 або B-s2,d0 залежно від профілів. Оздоблювальні матеріали Battens Lunawood також можуть бути пожежостійкими, але конструкція повинна бути випробувана у кожному окремому випадку. Зв'яжіться з постачальником для отримання додаткової інформації.

Теплопровідність Thermowood

Дослідження показують, що теплова модифікація знижує теплопровідність, порівняно зі стандартною деревиною. Теплопровідність термічно модифікованої хвойної деревини скандинавських країн на 20-25% нижче, ніж у стандартної деревини. Завдяки цьому термодеревина Lunawood Thermowood® є ідеальним матеріалом для таких конструкцій, як зовнішні двері, зовнішнє оздоблення, вікна та сауни.

Придатність до обробки

Обробка не впливає на унікальні експлуатаційні властивості Lunawood. Розпилювання Lunawood надає поверхні чудову якість. Обладнання для розпилу повинно бути налаштоване так само, як при обробці твердої деревини і швидкість порізки менша, ніж для необроблених м'яких порід деревини. Слід подбати про налаштування ролика та тиску, щоб уникнути розтріскування дощок. Шліфування Lunawood може не знадобитися, оскільки якість струганої поверхні висока. Розпилювати Lunawood так само просто, як розпилювати звичайну деревину. Використовуйте пилову маску та захист очей при обробці Lunawood.

Сторона, що використовується

Наша соснова продукція використовується стороною серцевини завдяки кращій довговічності. Властивості серцевого зерна сосни зменшують деформування. Візуально сосна виглядає чистішою через відстань між вузлами. Завдяки прямій зерновій структурі хвойних зменшується деформація і, таким чином, використовується як робоча сторона. Довгоживуча секція стовбура між сучками дозволяє виготовляти вироби широких розмірів.

Монтаж термодерева

Завжди використовуйте кріплення з нержавіючої сталі при установці термососни Lunawood. Завжди залишайте достатньо місця навколо Lunawood, щоб забезпечити достатню вентиляцію повітря. Для отримання детальної інформації про кріплення, будь ласка, зверніться до керівництва по установці Lunawood. Відстань між балками для 26 мм настилу повинен бути максимум 450 мм, і 600 мм для терасної дошки товщиною 40 мм. Для фасадного застосування інтервали між рейками повинні складати 600 мм. Попередньо підготуйте гвинтові отвори, якщо відстань кріплення від кінця профілю менше за 70 мм. Це дозволяє уникнути ризику появи тріщин під час монтажу. Всі профілі підходять для вертикального і горизонтального монтажу. Однак, є певні обмеження для вертикального монтажу. Наприклад, профілі перекриття і скошені профілі підходять тільки для горизонтального монтажу.

Склеювання термодерева

Можливе склеювання термодеревини Lunawood Thermowood. Однак час склеювання і стиснення може бути в 4-6 разів довше в порівнянні з немодифікованою деревиною. Хороші результати можуть бути досягнуті за допомогою найпоширеніших клеїв, але клей PUR дає найкращу ефективність за результатами випробувань.

Зношування термодеревини

Як і всі лісоматеріали, LunaThermo-D стане сірим при впливі ультрафіолетового випромінювання, і з часом можуть з’явитись деякі дрібні тріщини або розколини на поверхні. Ефект сивіння буде видно за відносно короткий проміжок часу, через 3-6 місяців після установки. Рекомендується наносити масляне або затверджене деревне покриття, щоб допомогти зберегти і підтримувати первісний вигляд.

Покриття поверхні термодерева

До термодерева Lunawood застосовується найбільш якісне фірмове покриття, що підходить для немодифікованої деревини. Lunawood можна обробити тонованим або пігментованим деревним маслом, воском, деревозахисним засобом, лаком або фарбою - яка містить УФ-фільтр - що допомагає зберегти колір поверхні. Обробку поверхні можна проводити або до, або одразу після установки, використовуючи тільки тонкий шар. Лляна олія не підходить для ThermoWood®, оскільки вона сприяє росту грибів.

Обслуговування термодерева

Термососна Lunawood довговічний матеріал і не вимагає технічного обслуговування, щоб протистояти часу. Однак регулярний догляд рекомендується, щоб зберігати первинний вигляд і уникати дрібних тріщин і розколів з часом. Обробка поверхні повинна проводитись в міру необхідності. Чи потрібна повторна обробка залежить від клімату, обсягу використання та ступеня впливу ультрафіолетового випромінювання. Для більшого оновлення поверхні можна вимити поверхню знебарвленої деревини, дати ретельно висохнути і наново покрити. Варто слідкувати, щоб тиск води був достатній тільки, щоб видалити знебарвлену поверхню і не порушував структуру деревини.

Транспортування та зберігання

Lunawood Thermowood слід ретельно транспортувати та зберігати горизонтально відповідно до вимог до транспортування та зберігання високоякісних декоративних деревних матеріалів. Зберігати Lunawood Thermowood горизонтально на носіях не менше ніж 75 мм від землі. Профілі та аксесуари Lunawood Thermowood повинні зберігатися сухими, закритими та захищеними від пливу погодних явищ. Уникайте впливу ультрафіолетового випромінювання, інакше колір Lunawood Thermowood перетвориться на сріблясто-сірий. Зберігайте Lunawood в оригінальній упаковці або повністю і щільно покриті під УФ-захисне покриття під час фази монтажу, щоб уникнути посивіння поверхні і утворення інших відтінків.

Обробка термодеревини

При транпортуванні та монтажі необхідно дотримуватися додаткової обережності, щоб не пошкодити заводську обробку дощок. Тому сортування дощок слід проводити з підтримкою з обох кінців або середини. Таку ж обережність необхідно дотримуватися при транспортуванні. Lunawood має рівномірний колір по всьому профілю. Навіть невеликі вм'ятини і подряпини не видимі, а поверхню при необхідності можна відшліфувати - і виріб матиме гарний оригінальний відтінок.

Утилізація відходів

Утилізуйте рештки так само, як необроблену деревину. Lunawood Thermowood можна спалювати, як необроблену деревину.

Сертифікація сировини

Lunawood сертифікований PEFC і використовує тільки дерева з добре керованих і повторно посаджених лісових районів Північної Фінляндії.

×
Заказать обратный звонок