Для облицювання елементів інтер'єру та екстер'єру часто використовують дерево. Для екстер'єру оздоблювальний матеріал повинен бути стійким до змін погодних умов, гниття, появі плісняви та шкідників. В оздобленні елементів екстер'єру, зокрема, для оздоблення колон, вертикальних металевих балок будь-яких конструкцій, наприклад, навісу для автомобіля, бесідки, критої тераси та ін., ми в більшості випадків використовуємо термомодифіковану деревину - термоясень, термососна.

Ці види оздоблювальних матеріалів мають стабільність розмірів в 4-5 разів вище ніж матеріали з натуральної деревини, виробники якісного термоясеня і термососни дають пожиттєву гарантію на те, що термодеревина не буде гнити, в ній не буде з'являтися пліснява і не будуть з'являтися шкідники. Всі ці властивості може з впевненістю підтвердити наша компанія, адже досвід роботи з термодеревиною перевищує більше ніж 10 років. При оздобленні колон деревом, основою для облицювання, найчастіше, являються металеві балки, швелера, двутаври та інші елементи перерізом 40мм і вище.

Існує багато варіантів оздоблення металевих конструкцій - вертикальні планки, котрі монтуються внахлест одна на одну, вертикальні планки із зарізанням на кутах під 45º, горизонтальні планки внахлест одна на одну або із зарізанням під 45º.

Для з'єднання окремих елементів оздоблення між собою викоритовуються якісні нержавіючі кріплення і клеї компанії Sika. Внутрішній каркас під оздоблення деревом ми виготовляємо також з термомодифікованого матеріалу, щоб строк служби всіх складових оздоблення відповідав один одному. Абсолютно не доцільна економія на підконструкції, викоритовуючи, наприклад, натуральну сосну навіть якщо вона оброблена антисептиком або використовуючи оцинковане кріплення.

З часом антисептик втратить свої властивості, деревина почне гнии, а оцинковані кріплення окисляться і всі ці матеріали перестануть виконувати свої функції, після чого почнеться процес демонтажу, оздоблення треба буде починати з нуля, нести при цьому фінансові втрати і неподобства із знову розпочатим процессом будівництва. На вертикальних колонах, при основі, оздоблювальний матеріал повинен бути припіднятий від нульвої відмітки підлоги на висоту біля 1см, щоб відсікти ймовірність постійного контакту дошки з вологою.Після завершення оздоблення, колони покриваються маслом для дерева у відтінок, що найбільш підходить Вашим вимогам.

В наш час дуже популярно використання в дизайні інтер'єру декоративних балок з зашивкою прольотів між ними або без зашивки. Балки, в залежності від завдань, можуть бути різного перерізу. З ціллю економії декоративні балки з термодеревини або натурального дерева,  ми найчастіше виготовляємо в пустотілому виконанні, так як внутрішній простір залишається в будь-якому випадку невидимим, а ціна на цей виріб набагато нижча, ніж в повнотілому виконанні. В інтер'єрі балки викрашуються в потрібний відтінок маслами Osmo, які є екологічно чистими і не виділяють шкідливих речовин. 

×
Заказать обратный звонок