Оформить бесплатный выезд специалиста на замер

×

Ціни на продукцію

Терасна дошка з термодеревинного пластикового композиту

 

Завдяки своїй унікальній структурі, термодеревинный пластиковий композит LUNAWOOD є одним з найстабільніших матеріалів на ринку. Він витримує зміни температури краще, ніж будь-який інший композитний матеріал. Матеріал набуває високу міцність за рахунок використання високоякісного термодеревинного волокна в процесі виготовлення. Продукт містить в два рази більше деревинного волокна, в порівнянні зі звичайною композитною дошкою аналогічного розміру.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Терасна дошка з термососни

Компанія Lunawood виготовляє високоякісну терасну дошку, яка користується популярністю завдяки своїй стабільністю, довговічністю і покращеними ізоляційним властивостям - теплопровідність термодревесини знижується, по ній можна з комфортом ходити босоніж. Терасна дошка Lunawood не містить смоли і токсичних матеріалів, вона легка за вагою і проста в установці. Компанія розробила власну систему прихованих кріплень PROFIX, яка забезпечує швидкість збірки настилів і відмінний зовнішній вигляд без видимого ​​кріплення.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Терасна дошка з термоясеня

Тераса в будинку, це місце де можна відпочити з келихом вина після довгого робочого дня. Або провести приємний вечір з друзями. У будь-якому з цих варіантів важливо мати комфортну зону яка буде максимально вписуватися в навколишнє середовище. Терасна дошка з термоясеня це найкращий варіант для Вашої тераси. Термічну модифікацію розробили для поліпшення властивостей деревини а також продовження терміну її експлуатації. Процес цей досить складний а отже потребує значної уваги до тестування готової продукції.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

 

Фасадні системи з термососни

Термодеревина це відмінний вибір для зовнішнього оздоблення фасадів будівель. Технологія виробництва термодеревини дозволяє використовувати скандинавську деревину з хвойних порід для будівництва в країнах з жарким або вологим кліматом. Крім того, вся наша продукція для зовнішньої обробки має знак відповідності європейським стандартам CE. Термін служби фасадної дошки LunaThermo-D становить 30 років. Цей факт залежить від: правильний і якісний монтаж і як довго, в процесі експлуатації, термодревесина була схильна до впливу погодних умов.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Фасадні системи з термососни

В сучасній архітектурі, оздоблення фасаду будинку деревиною набуло значного поширення. Термічна модифікація деревини дає змогу реалізовувати ці проекти, бо саме ця технологія дає можливість використовувати деревину без зміни властивостей на протязі понад 30 років (а при додатковому догляді понад 50 років). Наш виробник має відповідні сертифікати на якість продукції та набуті властивості! Обирайте лише сертифіковану продукцію - адже радість від заощадженого бюджету може змінитись на головний біль та додаткові витрати в експлуатації.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

 

Текстурна дошка з термососни Jukola

Продукція Jukola складається зі спеціально оброблених плит термодеревини. Це забезпечує просте і швидке встановлення з величезною різноманітністю комбінацій різних текстур і візерунків. Панелі ідеально підходять для створення унікального стилю для приватних і громадських приміщень, готелів, ресторанів і офісів. Стійкі за розмірами і не містять смоли текстури Jukola 3D підходять як для внутрішніх, так і для різних зовнішніх застосувань.

Ознайомитися з асортиментом та цінами                                                                                                                                                                                                                                                                       
 

Перголи з термососни

Термодеревина є довговічним і безпечним матеріалом для безлічі садових і зовнішніх конструкцій. З наших профілів легко створити сад мрії з дерев'яними навісами, перголами і перегородками. Це одночасно і приваблива доріжка в саду, і ідеально підходить для опори рослин, відокремлене місце для відпочинку, і захист від сонця і спеки. А стильні дерев'яні перегородки допоможуть визначити межі саду або розділити його на зони.

Ознайомитися з асортиментом та цінами                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
 

Паркани та огорожі

 

 

Паркан з дерева для заміського будинку або дачі гарно поєднується з будь-яким ландшафтом та дизайном будинку і дозволяє Вам відчути гармонію з природою та викликає позитивні емоції. Використовуючи дерево у будівництві парканів з дерева, Ви можете втілювати Ваші самі нестандартні дизайнерські та архітектурні рішення, зробити паркан для дачі аба паркан для заміського будинку в різноманітній кольоровій гамі та формі.

Облаштування колон деревом

Для облицювання елементів інтер'єру та екстер'єру часто використовують дерево. Для екстер'єру оздоблювальний матеріал повинен бути стійким до змін погодних умов, гниття, появі плісняви та шкідників. В оздобленні елементів екстер'єру, зокрема, для оздоблення колон, вертикальних металевих балок будь-яких конструкцій, наприклад, навісу для автомобіля, бесідки, критої тераси та ін., ми в більшості випадків використовуємо термомодифіковану деревину - термоясень, термососна. Ці види оздоблювальних матеріалів мають стабільність розмірів в 4-5 разів вище ніж матеріали з натуральної деревини.