ПРОДУКЦІЯ

Про компанію

ТОВ Термо-Кон є офіційним дистриб'ютором фінського виробника Oy Lunawood Ltd на території України.

Oy Lunawood Ltd є інноваційним першопрохідцем в термічноій модифікації деревини, і вважається світовим лідером на ринку термодеревини. Статус компанії заснований на високій якості продукції, що виробляється, високому рівні сервісу і творчих співробітників. Стратегія Lunawood спрямована на зростання і розвиток. Компанія має 90 співробітників, які працюють на заводах в містах Іісалмі, Каскінене і Йоенсуу, в головному офісі в місті Лахті, а також на основних експортних ринках. Річний обсяг виробництва компанії складає 150 000 м3, де велика частина обсягу експортується.

Інноваційна політика та стабільність грають основною роль в стратегії Lunawood. При виробництві натуральних продуктів з термодеревини, використовується сировина тільки з відновлюваних і сертифікованих скандинавських лісів. Наша головна мета - відновити зв'язок між людиною і природою в міських умовах.

Lunacomp - є дочірньою компанією, що належить Lunawood, яка була заснована в 2010 році. Lunacomp виробляє високоякісний запатентований термодеревинний пластиковий композит (TWPC) для терас і садового будівництва.

ВИРОБНИЦТВО LUNAWOOD

Наші матеріали придатні для вторинної переробки і нетоксичні. Високоякісна фінська деревина та запатентована технологія thermowood, складові для виробництва надстійкого термомодифікованого матеріалу. ДПК Luna TWPC Deck - це терасна дошка отримана поєднанням термодеревини та над міцтого поліпропілену, який не потребує особливого догляду, з унікальною міцністю і стабільністю.

Сучасні і ефективні потужності по виробництву термодеревини і професійний персонал, є найбільш ключовими елементами в забезпеченні виробництва стабільної якості нашої продукції. Lunawood має три сучасних виробничих підприємства і широку мережу професійних субпідрядників в Фінляндії. Наші власні заводи розташовані в Каскінене, Айсалмі і Йоенсуу. Всі наші заводи відповідають останнім виробничим стандартам і мають сертифікати KOMO і PEFC ™.

×
Заказать обратный звонок