PROJECT Ö - термососна

Проект Ö, де «Ö» означає «острів» шведською мовою, заснований на острові в архіпелазі Фінляндії. Він був куплений чоловіком і дружиною - командою, яка спроектувала і побудувала унікальне місце з нуля. Сам пошук місця зайняв п'ять років.

Подружжя прагнули знайти відповідний з візуальної та функціональної точки зору деревний матеріал для зовнішнього облицювання, терас і інтер'єру, щоб добитися ідеального результату. Абсолютним вимогою було, щоб зовнішні матеріали витримували суворі погодні умови і відповідали сучасному мінімалістичному дизайну.

Lunawood є одним з основних постачальників, а термодеревина Lunawoods - ідеальний вибір, оскільки екологічно чистий деревний матеріал виготовляється з скандинавської сосни, сертифікованої PEFC, і ялини з Фінляндії. Настил, фасад і внутрішнє облицювання виробляються натуральними методами; тепло і пар. Кінцевий результат залишається стабільним за розмірами, стійким до гниття і нетоксичним. Його можна використовувати як усередині приміщення, так і на відкритому повітрі, в будь-якому кліматі. Вертикальний фасад з термодеревини підкреслює чітку естетику двох будинків.

Форма будинку - довга і вузька, що дозволяє використовувати великі вікна з різними видами, а також можливості для виконання самих різних функцій на протилежних кінцях будівлі. Метою пари було отримати все необхідне на якомога меншому просторі. Загальна площа двох будівель становить всього 70 м². Всі індивідуальні простори спроектовані так, щоб бути максимально компактними без шкоди для функціональності і комфорту.

Architect - Aleksi Hautamäki and Milla Selkimäki

Location - Skjulskäret, Finland

Photos - Lunawood Oy

×
Заказать обратный звонок