Паркан з дерева для заміського будинку або дачі гарно поєднується з будь-яким ландшафтом і дизайном самого будинку та дозволяє Вам відчути гармонію з природою і викликає позитивні емоції. Використовуючи дерево в будівництві парканів, Ви можете втілювати самі нестандартні дизайнерські і архітектурні рішення, зробити паркан для дачі чи заміського будинку у різній кольоровій палітрі та формі.

Наша компанія виготовляє паркани з натурального дерева, термодеревини, дерево-полімерного композиту та інших матеріалів. Паркани з натурального дерева обробляються антисептиками, за рахунок цього паркан буде слугувати Вам довгі роки. Паркани з термодеревини або покриваються маслом або не покриваються зовсім. У випадку з термодеревиною обробка маслом потрібна виключно для збереження кольору, в іншому випадку дія ультрафіолету призведе до поступового вигорання матеріалу - він стане з часом сірим, як будь-яка деревина під дією сонця. Якщо це трапилося, достатньо просто взяти масло з будь-яким кольоровим пігментом, покрити дерево і воно отримає свій початковий вигляд. Дерев'яні паркани дуже гарно поєднуються з будь-якими видами стовпців - метал, камінь, пластик, ДПК і т.д. Будівництво надійного паркану "на віки" включає в себе - розмітку ділянки, виготовлення якісного армованого фундаменту (з бетонними чи металічними стовпцями), монтаж вертикальних чи горизонтальних поперечин, в залежності від бажаного напрямку дошки на паркані, а також виготовлення та монтаж самого оздоблювального матеріалу, тобто дошки, фінішну покраску паркану. Монтаж парканів з дерева в наш час можна проводити в будь-яку пору року, так як сучасні технології в будівництві дозволяють виконувати бетонні роботи і при температурі нижче нуля. Для кріплення окремих елементів паркану ми використовуємо тільки високоякісне кріплення з нержавіючої сталі, яке напряму пов'язане із збільшенням строку служби наших виробів.

Не дивлячись на великий вибір серед варіантів виконання парканів, більшість людей віддають перевагу дереву, тому послуги по виготовленню дерев'яних парканів є дуже затребуваними.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг по виготовленню парканів, починаючи від проектування і закінчуючи виготовленням "під ключ" з подальшим обслуговуванням. Наші фахівці мають величезний досвід в реалізації самих непростих рішень і із задоволенням поділяться цим з Вами, реалізуючи Ваш проект.

×
Заказать обратный звонок