Оформить бесплатный выезд специалиста на замер

×

Публікації

HPL панелі
HPL панелі

Ні з чим не порівняти задоволення бути не таким як усі. Виділятися серед інших. Бути особливим. В наш час це досяжна мета. Імідж, стиль, аксесуари - такі поняття вже давно у всіх на слуху і при необхідності, самостійно або за допомогою фахівців, можливо створити унікальність особи чи діяльності. Але що робити, якщо мова йде про житло? Сучасне проектування та дизайн вже відповіли на це питання. HPL панелі подарують вашому будинку бажану індивідуальність.

Усе більший інтерес приваблює до себе інноваційний матеріал для оздоблення фасадів - ламінат високого тиску (ламінат-компакт) або HPL панелі. Можна зустріти ще одну назву - декоративний паперово-шаровий пластик і по ньому одразу стає зрозуміло, що собою представляє цей матеріал.

Панелі HPL (High Pressure Laminates) - це багатошарова структура. Зовні ідуть шари декору і захисту (ламінат), всередині - целюлоза, що просочена смолами. Однорідність отримують шляхом використання пресу високого тиску. Зовні панелі виглядають як величезні листи пластику.

Матеріал великоформатний, і саме ця властивість дарує дивовижні рішення в оздобленні фасадів як комерційних, так і приватних будівель. Величезним плюсом для шукачів оригінальності стає те, що технологія виробництва дозволяє відтворити на полотні панелей будь-який малюнок, візерунок або напис. Також немає проблем з кольоровою палітрою і фактурою.

Цей високоякісний матеріал, володіє рядом очевидних переваг:

 

·         Індивідуальність виробництва (колір, малюнок, фактура, формат і товщина на вибір замовника);

·         Висока міцність з антивандальною функцією (немає відколів, тріщин, будь-які написи чи бруд легко змиваються);

·         Довговічність (від 30 до 50-ти років експлуатації);

·         Вогнестійкість (клас горючості Г1);

·         Мала вага;

·         Вологостійкість;

·         Зручний монтаж.

Стійкість до ультрафіолетового опромінення і атмосферним опадам.

Монтаж HPL панелей проводиться на металеві конструкції, що забезпечує прекрасну вентиляцію фасаду будівлі. Кріплення панелей можуть бути виготовлені по різним технологіям: видиме / невидиме кріплення, клей. Вибір залежить від проекту і від площі майбутнього фасаду.

Фасадні панелі виробляються в стандартних розмірах:

довжина 2800 - 4100 мм /ширина 1300–1854 мм / товщина від 6 до 20 мм.

Далі, готові панелі розпилюються по заданим розмірам в проекті, додаткова обробка краів не обов'язкова. Панелі зручно свердлити.

Знайти та придбати панелі HPL усе простіше. Попит не цей вид ламінату зростає з кожним днем, не дивлячись на його порівняно нещодавню появу на ринку будівельних матеріалів. Фахівці цінують панелі за практичність і надійність, хоча ціна панелі HPL вважається достатньо високою. Це, звичайно, недолік, якщо не брати до уваги те, що даний фасад в своєму початковому вигляді проіснує не менше 50 років без додаткових витрат по догляду і утриманню.

Панелі HPL – гарант неповторного стилю вашого будинку.

  • Дата: 12.04.2019