Оформить бесплатный выезд специалиста на замер

×

Продукція

Тераси

 

 

Терасна дошка - це ідеальний матеріал для облаштування підлоги на балконах, верандах, терасах, садових доріжках, території біля бассейнів, дитячих майданчиках, літніх майданчиках ресторанів та кафе, причалів, пірсів. Виготовляють терасну дошку з різних матеріалів, найбільш популярні серед яких термоясень, термососна, модрина, екзотичні породи дерева, такі як мербау, тік, також террасну дошку виготовляють з дерево-полімерного композиту (ДПК) та ін. Давайте коротко поговоримо про переваги та недоліки кожного з них.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Фасади

 

Фасади сучасних будівель виконуються з різних матеріалів. Наша компанія пропонує Вам розглянути два варіанти виконання фасадів - венфасади та фасади з вагонки. Для вирішення ціх завдань компанія Thermocon використовує такі матеріали як термодеревина для фасаду (термоясень для фасаду і термососна для фасаду), планкен та вагонка з модрини, дошка ДПК (дерево-полімерний композит) або композитна дошка.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Паркет

 

Паркет з термоясеня має високу стабільність розмірів, що дозволяє використовувати його практично в будь-яких зонах інтер'єру. Термоясень відмінно підходить для підлоги з підігрівом.                     
Ознайомитися з асортиментом та цінами

Сходи

 

Сходи                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
 

Перголи

 

Дерево  – найкращий матеріал для будівництва перголи. Для виготовлення пергол використовується як натуральна деревина, так і термодеревина.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
 

Паркани та огорожі

 

 

Паркан з дерева для заміського будинку або дачі гарно поєднується з будь-яким ландшафтом та дизайном будинку і дозволяє Вам відчути гармонію з природою та викликає позитивні емоції. Використовуючи дерево у будівництві парканів з дерева, Ви можете втілювати Ваші самі нестандартні дизайнерські та архітектурні рішення, зробити паркан для дачі аба паркан для заміського будинку в різноманітній кольоровій гамі та формі.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Облаштування колон деревом

 

 

 

Для облицювання елементів інтер'єру та екстер'єру часто використовують дерево. Для екстер'єру оздоблювальний матеріал повинен бути стійким до змін погодних умов, гниття, появі плісняви та шкідників. В оздобленні елементів екстер'єру, зокрема, для оздоблення колон, вертикальних металевих балок будь-яких конструкцій, наприклад, навісу для автомобіля, бесідки, критої тераси та ін., ми в більшості випадків використовуємо термомодифіковану деревину - термоясень, термососна. Ці види оздоблювальних матеріалів мають стабільність розмірів в 4-5 разів вище ніж матеріали з натуральної деревини.