Оформить бесплатный выезд специалиста на замер

×

Ціни на продукцію

Тераси

 

 

 Терасна дошка - це ідеальний матеріал для оздоблення підлог на балконах, верандах, терасах, садових доріжках, території навколо басейнів, дитячих майданчиках, літніх майданчиках ресторанів і кафе, причалів, пірсів. Термічна модифікація деревини дозволяє підвищити загальний термін експлуатації терасної дошки, при цьому залишивши природність і екологічність даного матеріалу. Наша продукція має ряд сертифікатів які підтверджують відповідність світовим стандартам термічної модифікації.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Фасади

 

 Фасади сучасних будівель виконують з різних матеріалів. Ми пропонуємо Вам розглянути варіант виконання фасадів з термічно модифікованої деревини. Даний матеріал має ряд переваг по відношенню до натуральної деревини. За відповідності стандартам термічної обробки деревина набуває стійкість до процесів гниття а також до деформаційних змін. Для вирішення Ваших завдань компанія Thermocon використовує такі матеріали як термоясень і термососна для фасаду.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Паркет

 

 Пройшовши термічну модифікацію, паркет з ясеня набуває властивостей які дозволяють застосовувати його в поєднанні з підігрівом підлоги. Дане рішення є унікальним, що дає Вам можливість зберегти естетичні властивості паркету, не обмежуючи себе від зовнішніх факторів. Також даний вид підлогового покриття можна використовувати в зонах з підвищеною вологістю. Термоясень поєднує в собі всі переваги натурального паркету при цьому не схильний до перепадів температури та вологості.

Ознайомитися з асортиментом та цінами

Сходи

 

Сходи                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
 

Перголи

 

Дерево  – найкращий матеріал для будівництва перголи. Для виготовлення пергол використовується як натуральна деревина, так і термодеревина.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
 

Паркани та огорожі

 

 

Паркан з дерева для заміського будинку або дачі гарно поєднується з будь-яким ландшафтом та дизайном будинку і дозволяє Вам відчути гармонію з природою та викликає позитивні емоції. Використовуючи дерево у будівництві парканів з дерева, Ви можете втілювати Ваші самі нестандартні дизайнерські та архітектурні рішення, зробити паркан для дачі аба паркан для заміського будинку в різноманітній кольоровій гамі та формі.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Облаштування колон деревом

 

 

 

Для облицювання елементів інтер'єру та екстер'єру часто використовують дерево. Для екстер'єру оздоблювальний матеріал повинен бути стійким до змін погодних умов, гниття, появі плісняви та шкідників. В оздобленні елементів екстер'єру, зокрема, для оздоблення колон, вертикальних металевих балок будь-яких конструкцій, наприклад, навісу для автомобіля, бесідки, критої тераси та ін., ми в більшості випадків використовуємо термомодифіковану деревину - термоясень, термососна. Ці види оздоблювальних матеріалів мають стабільність розмірів в 4-5 разів вище ніж матеріали з натуральної деревини.